Сенсей Володимир Андрійович Ващишин

images/sensei/vashchyshyn.jpg

5 дан Айкідо Йосінкан

Засновник та керівник Української Фундації Йошинкан Будо

Головний інструктор Української Фундації Йошинкан Будо

Офіційний представник Міжнародної Фундації Айкідо Йошинкан (AYF)

Народився 28 липня 1982 року у місті Львові,Україна. У 1999 р. вступив до Львівського державного інституту фізичної культури за спеціалізацією "Карате-до Сьотокан". У 2004 р. закінчив магістратуру ЛДІФК (був визнаний найкращим студентом року). Айкідо розпочав займатися у 14 років. I дан Айкідо Йошинкан отримав 17 березня 2002 року від Ейрза сенсея (6 дан Айкідо Йошинкан, Велика Британія).
На II дан успішно склав іспит у 2003 році в Теради сенсея (10 дан Айкідо Йошинкан,Японія). III дан Айкідо Йошинкан отримав у 2006 році від Мацуо сенсея (8 дан Айкідо Йошинкан,Японія). IV дан з Айкідо Йошинкан отримав у 2009 році від Ясухіси Сіодо сенсея (9 Дан Айкідо Йошинкан, голова Міжнародної Фундації Айкідо Йошинкан та Хомбу додзьо, Японія). V дан Айкідо Йошинкан склав іспит 19 жовтня 2013 року визнаному майстру у всьому світі Сенсею Тсунео Андо (8 дан Айкідо Йошинкан AYF, Японія). Протягом усього цього періоду брав активну участь у семінарах з майстрами Айкідо Йошинкан світового рівня, також у семінарах з Карате-до Сьотокан, Дзюдо, Дзю-дзюцу, Кендзюцу як в Україні, так і за кордоном.
У травні 2008 року брав участь в Ґассюку (майстер-клас для чорних поясів) у м. Камакура, Японія, під керівництвом Теради сенсея (10 дан Айкідо Йошинкан, Японія). 2010р. листопад приймав участь у майстер-класі під керівництвом Ясухіси Сіодо сенсей IX Дан, Тсунео Андо сенсей VIII Дан, Чіно Сенсей VIII Дан у м. Токіо, Японія. У м. Кіото, Японія проходив майстер-клас під керівництвом Жака Паєта сенсея VIII Дан Айкідо Йошинкан.

Представляв м. Львів Україна на святкуванні 55 річниці заснування школи Айкідо Йошинкан м. Токіо, Японія 2010р.

За час викладання Айкідо Йошинкан підготував понад десяток чорних поясів, а також цілий ряд високваліфікованих інструкторів, які викладають Айкідо у різних містах України.