Айкідо для дівчат

Айкідо для дівчат - все більшої популярності серед дівчат набирає вивчення стилю Айкідо Йошинкан. Все завдяки тому, що цей стиль не є агресивним серед бойових мистецтв. Його основна мета - досягнення гармонії у розвитку тіла і мислення.

Основний принцип Айкідо полягає у використанні сили суперника проти нього самого. Виражається він у такому прикладі: коли суперник вас штовхає, ви не впираєтесь його силі, а пропускаєте і використовуєте її для виконання техніки самозахисту. Саме тому в Айкідо не потрібно надзвичайної фізичної сили.

Практикуючи Айкідо дівчата розвивають силу волі, здатність долати психологічні перешкоди. Виконуючи технічні прийоми на фізично сильному партнері, розвивається впевненість у своїх силах.

Ряд вправ, що застосовуються на тренуваннях Айкідо Йошинкан розвивають гнучкість тіла, граційність і пластичність рухів. Інтенсивність заняття завжди сприяє підтримуванню себе у хорошій фізичній і психологічній формі.

Вивчаючи принципи Айкідо, ви завжди зможете використовувати їх у повсякденному житті. Це виражається у прийнятті рішень в стресових ситуаціях, стримування своїх емоцій і об`єктивне оцінювання ситуації, налаштовування на позитивний настрій і досягнення поставлених завдань.