Корпоративні заняття Айкідо

Всеукраїнська федерація Айкідо Йошинкан пропонує заняття Айкідо в корпоративних групах. На сьогоднішній день ведення успішного бізнесу потребує від керівника швидких і правильних рішень, але запорукою успіху також є колектив, який злагоджено, як один механізм, працює над поставленими завданнями.

Успіх будь-якої компанії напряму залежить від співробітників, від їх мотивації, бажання працівників працювати на результат, атмосфери в колективі, фізичного здоров`я і багатьох інших факторів.

Під час корпоративних занять Айкідо Йошинкан колектив має можливість однією командою виконувати фізичні вправи, переживати позитивні емоції, допомагати один одному у доланні труднощів. Це один із найдієвіших, не формальних способів спілкування між собою працівників і керівництва компанії. Позитивна розрядка завжди сприяє плідній роботі.

Корпоративний дух і етика, які розвиваються під впливом занять Айкідо, безумовно дозволять сформувати міцний і злагоджений дух компанії.

Заняття Айкідо Йошинкан допоможуть співробітникам стати впевненішими у собі і своїх силах, що допомагає працівникам справлятись із складними ситуаціями в найкоротший термін.

Під час роботи постійні стресові ситуації, з якими стикається співробітник, можуть розвинути негативне ставлення до керівництва і до працівників компанії. Заняття Айкідо допомагають позбутися накопиченому негативу і зосередитись на роботі.

Регулярно відвідуючи заняття, підвищується загальний тонус організму і фізичне здоров`я, що забезпечить плідну працю і зменшить лікарняні відгули.

Корпоративні заняття бойовим мистецтвом Айкідо Йошинкан підвищить авторитет вашої компанії як серед конкурентів, так і серед співробітників. Компанія, яка дбає про здоров`я своїх працівників, зажди заслуговує на повагу.

Якщо Ви вирішили займатись в корпоративній групі із своїми працівниками чи друзями, спеціально для Вас ми зможемо організувати тренування в будь-який зручний для Вас час.

З питань корпоративних занять звертайтесь,

Ел. адрес: yoshinkan@ukr.net

Кон. тел.: 097 752 60 01
063 356 99 96