Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття – це можливість безпосередньо під наглядом Сенсея (вчителя) вивчати Айкідо Йошинкан. При виборі цієї форми тренування, графік і план заняття розробляється спеціально для вас.

В сучасному світі, з його шаленим ритмом і постійними стресами, заняття Айкідо дають змогу переключити свою свідомість з одного виду діяльності на інший, тим самим підтримуючи себе у хорошій фізичній формі.

Індивідуальний підхід підвищує ефект заняття і пришвидшує вивчення базових основ страховки, пересувань. Детальне вивчення цих основ закладає міцний фундамент в подальше глибоке вивчення принципів і технік Айкідо.

Постійний супровід і контроль техніки, який здійснює Сенсей (вчитель) під час заняття, сприяє правильному виробленню техніки. На кожному занятті застосовується велика кількість повторень різних вправ і технік, при не правильному запам`ятовуванні елементів і напрацьовані навички важко в подальшому виправляти.

Для всіх учнів Всеукраїнської федерації Айкідл Йошинкан організовуються семінари, поїздки на семінари за кордон (Польща, Росія, Японія). Це можливість ознайомитись із методами викладання інших Сенсеїв, отримання нового досвіду, цікаве спілкування з різними людьми, які вивчають Айкідо.

Система атестаційних екзаменів, яка існує в школі, сприяє постійному розвитку майстерності, вдосконаленню навичок і досягнення глибоких знань в бойовому мистецтві Айкідо Йошинкан.

Високий рівень і професіоналізм інструкторів школи визнаний і підкріплений відповідними дипломами Міжнародного Фонду Айкідо Йошинкан з центром у місті Токіо, Японія.