Інтенсивний курс

Всеукраїнська федерація Айкідо Йошинкан пропонує для осіб, які бажають поглиблено вивчати мистецтво Айкідо Йошинкан, курс занять Senshusei (інтенсив).

Інтенсивний курс Айкідо Йошинкан передбачає, що протягом року учень повинен відвідати понад 500 год. занять. Ці години включають практичні тренування, відвідування семінарів, спортивних таборів, участь як помічник інструктора у проведенні дитячих тренувань.

Учень інтенсив курсу отримує можливість тренуватись у всіх групах, в яких проводиться тренування Всеукраїнської федерації Айкідо Йошинкан.

Тривалість цього курсу визначається початком запису на нього і триває 12 місяців. По закінченню проходження курсу учень має право екзаменуватись на 1дан (чорний пояс). Участь в цьому курсі не передбачає автоматичного присвоєння чорного поясу (1дан).

Екзамен по закінченню курсу будуть приймати три вчителя, які володіють найвищими рівнями у Всеукраїнській федерації Айкідо Йошинкан.

Якщо учень пропустив заняття без поважної причини, він автоматично виключається з курсу. Хвороба, яка не дозволяє учню відвідувати тренування протягом більш ніж одного тижня, також є причиною автоматичного виключення із інтенсивного курсу.

Програма курсу складена із жорстких тренувань, де постійно спонукається до прояву морально-вольових якостей, фізичної підготовки та бажання до пізнання принципів Айкідо.

Записатись на інтенсив курс може кожен бажаючий, віком старше 18 років. Спеціальної фізичної підготовки, для цього не потрібно. Також участь в Senshusei може взяти особа, яка вже є учнем Всеукраїнської федерації Айкідо Йошинкан.

З питань участі в Інтенсив курсі звертайтесь, 

Ел. адрес: yoshinkan@ukr.net
Кон. тел.: 097 752 60 01
063 356 99 96