Всеукраїнська федерація Айкідо Йошинкан

images/sensei/vashchyshyn.jpgВ наше додзьо на заняття люди приходять з різних мотивів, але яким би не був Ваш мотив, розпочавши вивчати Айкідо Йошінкан ви стаєте на стежку гармонії, самовдосконалення, розвитку вольових якостей.

Головним завданням нашої Школи є не виховання безжального бійця, а виховання впевненої в собі позитивної, цілеспрямованої особистості.

V дан Aikido Yoshinkan

Володимир Ващишин

Айкідо Йошинкан - це цілісна система бойового мистецтва, яка в сучасному світі спрямована не на формування безжального бійця, а на виховання гармонійної, впевненої, цілеспрямованої і успішної особистості.

Саме тому серед всіх напрямків Айкідо, система Йошинкан має суворі і жорсткі вимоги до технічних прийомів і до дисципліни під час проведення тренувань.

Враховуючи що в сучасному світі комп’ютеризації і полегшення умов праці людина потрохи втрачає свою здатність до активного способу життя і до супротиву різним стресовим ситуаціям.

В нашій Школі ми дотримуємось традиційного підходу до навчання. Відвідуючи заняття, під впливом жорстких тренувань і вивчення бойових прийомів ви не тільки покращуєте своє фізичне здоров`я, а також дотримуючись строгого етикету поведінки, який існує в додзьо, ви розвиваєте свої морально-вольові якості.

Виховання вольових якостей - це основна риса Айкідо Йошинкан. В процесі навчання і тренування цим якостям надається велике значення. Не можна розраховувати на успіх у вивчені Айкідо, якщо не розвиватиметься мужність, сміливість, ініціатива, упевненість в своїх силах, цілеспрямованість, якщо не навчитись переносити трудності тренування. Тільки під впливом важких тренувань відбувається розвиток сильного характеру.

Під час заняття велику увага приділяється вивченню правильних переміщень, багато рухів спрямованих на випередження супротивника, мета яких зупинити удар або захоплення на початковій його стадії, коли дія суперника ще не набрала максимальної потужності. Таким чином, важливо вміти правильно і чітко виконувати вхід в прийом в залежності від дистанції, яка розділяє вас від супротивника. Мета переміщень: схід з лінії атаки і (або) випередження супротивника, отримання позиції (в ближній зоні з противником), що виключає повторну атаку, у слід за цим одночасно з переміщенням виконати технічну дію, що виводить супротивника з рівноваги і з подальшим больовим контролем. Все це повинно виконуватися плавно без ривків та максимально швидко, не даючи можливості противнику оцінити ситуацію і прийняти контрзаходи. Техніка переміщень спочатку напрацьовується без партнера, тут увага приділяється правильному положенню тіла, ніг, центральній лінії.

Систематично відвідуючи та наполегливо тренуючись в наших додзьо, вже скоро Ви зможете отримати бажаний результат в Айкідо Йошинкан . Це буде не тільки успішна атестація на чорний пояс, а й глибоке розуміння принципів Айкідо, яке дасть змогу контролювати негативну енергію суперника, а також використовувати ці принципи для досягнення поставлених цілей у житті.