Сенсей Володимир Андрійович Ващишин

images/sensei/vashchyshyn.jpg

5 дан Айкідо Йосінкан

Засновник та керівник Всеукраїнської Федерації Айкідо Йошинкан

Шеф-інструктор Всеукраїнської Федерації Айкідо Йошинкан

Офіційний представник Міжнародної Фундації Айкідо Йошинкан (AYF)

Народився 28 липня 1982 року у місті Львові, Україна. У 1999 р. вступив до Львівського державного інституту фізичної культури за спеціалізацією "Карате-до Шотокан". У 2004 р. закінчив магістратуру ЛДІФК (був визнаний найкращим студентом року). Айкідо розпочав займатися у 14 років. Вже через п`ять років безперервних тренувань успішно пройшов атестацію на I дан (чорний пояс) у сенсея Девіда Ейрза (Велика Британія). Не зупинившись на досягнутому продовжив вивчати айкідо та наполегливо тренуватись у найкращих майстрів відвідуючи семінари в різних країнах світу.
ІІ дан у2003 році в Теради сенсея (10 дан Айкідо Йошинкан,Японія)

ІІІ дан у 2006 році в Мацуо сенсея (8 дан Айкідо Йошинкан,Японія)

IV дан у 2009 році в Ясухіси Сіодо сенсея (9 Дан Айкідо Йошинкан, голова Міжнародної Фундації Айкідо Йошинкан та Хомбу додзьо, Японія)

V дан у 2013 року в сенсея Тсунео Андо (8 дан Айкідо Йошинкан AYF, Японія)

У травні 2008 року брав участь в Ґассюку (курс для чорних поясів) у м. Камакура, Японія, під керівництвом Теради сенсея (10 дан). 2010р. листопад приймав участь у майстер-класі під керівництвом Ясухіси Сіодо сенсей IX Дан, Тсунео Андо сенсей VIII Дан, Чіно Сенсей VIII Дан у м. Токіо, Японія. У м. Кіото, Японія проходив майстер-клас під керівництвом Жака Паєта сенсея VIII Дан Айкідо Йошинкан. 2014р. та у 2017 році проходив курс Ґассюку у м. Токіо в Тсунео Андо сенсея VIII Дан.

Сенсей Володимир Андрійович регулярно проводить навчально тренувальні семінари в США, Польщі, Чехії, Німеччині та Україні. За час викладання Айкідо Йошинкан підготував понад десяток чорних поясів, а також цілий ряд високваліфікованих інструкторів, які викладають Айкідо у різних містах України.