Тцунео Андо

Тцунео Андо

/images/sensei/ando.jpg

Переглянути відео

8-ой дан по Есинкан Айкидо.

   Тцунео Андо - народився 29 жовтня 1956 року. Почав вивчати айкідо, коли вчився в університеті, де він і отримав 2-й дан Айкідо Айкікай. Незабаром він перейшов в Есінкан Айкідо, притягнений потужною технікою канчо Годзо Сіода, і протягом 14 років практикував як "учі-десі". Після закінчення цього періоду Тцунео Андо досяг рівня 6-го дана і отримав титул "Шіхан".

У 1996 Андо сенсей заснував Есиінкан Айкідо “Рю”, продовжуючи вивчення і вчення Айкідо в префектурі Чіба і за її межами.   В даний час Есінкан Айкідо “Рю” є організацією Айкідо, очолюваною шіханом Цунео Андо (7-ой дан). Організація налічує найбільшу кількість студентів в Японії в системі шкіл Есінкан Айкідо - більше 700 чоловік. Організація має свої додзе в Ураясу, Фунабаси, Чіба сіті, Мацудо і Ніси касаї, Окінаві.

Метою вчення Андо сенсея - збагнення принципу "Чу-Сін Рюкю", або фокусування енергії, як навчав канчо Годзо Сіода. На відміну від техніки, яка виконується головним чином за рахунок сили, айкідо Андо сенсея характеризується набором техніки, яка не дає опонентові відчути що ви "ворог". Кінцевою метою Андо сенсея є вивчення і вчення айкідо так, щоб воно було доступне кожному.